Лавель

Педикюр у салоні краси Лавель (Позняки, Осокорки м.Київ)

Якщо ви задоволені собою — то весь світ біля ваших ніг.
Педикюр — це професійна процедура комплексного догляду за нігтями та стопами ваших ніжок. Ця процедура допомагає підтримувати здоров’я нігтів і шкіри стоп, а також надає естетичний вигляд, дозволяючи вам відчувати себе впевненими та доглянутими.

В салоні краси Лавель педикюр виконується:

 • комбінованованою технікою (кутикула нігтиків розм’якшується теплою водою, видаляється за допомогою кусачок та зашліфовується фрезами; стопа обробляються апаратом з різними насадками)
 • апаратним способом (кутикула нігтьової пластини та стопа обробляються за допомогою апарату із застосуванням різних насадок та фрез)

Для безпечного та правильного виконання процедури, наші майстри пройшли навчання з виконання цих технік та в роботі використовують спеціалізовані професійні інструменти.
Ваша безпека гарантується використанням майстрами одноразових пилок, бафов, різних насадок та поетапною стерилізацією інструментів, які обробляються в сухожарі при високій температурі та достаються з крафт пакетів безпосередньо при вас.

Педикюр в салоні краси Лавель передбачає:

 • корекцію довжини та надання нігтям форми
 • обробка кутикули обрізним, апаратним або комбінованим способом
 • обробка стопи апаратом із застосуванням різних насадок і фрез
 • зволоження шкіри стоп кремом
 • обробка кутикули нігтів спеціальною олійкою

Фінальним етапом всіх різновидів педикюру — є нанесення на нігтьову пластину фінішного покриття. Це може бути декоративне або лікувально-захисне покриття.
До декоративного відносяться лаки або гель-лаки. До захисного покриття — прозорі лікувальні лаки з додаванням вітамінів.

Регулярний догляд за ногами допомагає запобігти виникненню грибка та при виявленні його на ранніх стадіях — вчасно звернутися до лікаря. Педикюр достатньо проводити раз на місяць.

Також, наш майстер допоможе підібрати вам домашній догляд за ніжками для підтримання результату.

Ознайомитися з прикладами робіт майстрів нашого салону можна на сторінках в соціальних мережах salon.lavelle. Там же можна ознайомитися і з цінами на послуги.

Приєднуйтесь до салону краси Лавель в соціальних мережах Facebook та Instagram, відмічайте нас, ставте вподобайки, залишайте коментарі та побажання.

Відстежуйте вчасно анонси в соціальних мережах про акції та пропозиції, а також нові послуги в салоні. Завжди раді зворотному зв’язку з нашими клієнтами.

Якщо ви вже визначились, якою з послуг ви хотіли б скористатися в нашому салоні, будь ласка, скористайтеся розділом прайс-лист, щоб ознайомитися з вартістю послуги та записатися до майстра.

Якщо ви все ще сумніваєтеся або не визначилися в тому, яка саме послуга вам потрібна, будь ласка, приходьте до нас в салон на консультацію або зателефонуйте нам і вас проконсультують по телефону.

Завжди раді вас бачити. До зустрічі в Лавель.

Вартість послуг
Педикюр жіночий/чоловічий:
- педикюр жіночий апаратний/комбінований (крем/масло) 550 грн
- педикюр апаратний частковий (пальці/обробка п”яток) 400/400 грн
- SPA-догляд для ніжок (масаж + скраб) 250 грн
- педикюр чоловічий комбінований/апаратний (крем/масло) 600 грн

Записатися

  Натискаючи "Надіслати", Ви приймаєте умови Політики конфіденційності

  Ми в соц. мережах:

  Отримати консультацію

   Натискаючи "Замовити", Ви приймаєте умови Політики конфіденційності

   Ми в соц. мережах:

   Замовити сертифікат

    Натискаючи "Замовити", Ви приймаєте умови Політики конфіденційності

    Ми в соц. мережах:

    Запис онлайн

     Натискаючи "Надіслати", Ви приймаєте умови Політики конфіденційності

     Ми в соц. мережах:
     top