Лавель

Акції

Подарункові сертифікати

ПОДАРУНКОВІ КАРТИ (СЕРТИФІКАТИ) у салоні краси Лавель (Позняки, Осокорки м.Київ)

Якщо вам необхідно зробити будь кому подарунок — ви можете придбати у нас в салоні пластикові карти (подарункові сертифікати) номіналом 200, 500, 1000 грн., якими можна скористатися один раз для оплати послуги салону або придбання косметики для домашнього догляду за шкірою голови та волоссям або за шкірою обличчя, протягом терміну його дії. Подарунковий сертифікат діє 6 місяців з моменту його покупки.
Після пред’явлення сертифікату при здійсненні оплати, пластикова карта вилучається.

Подарункова карта — чудово замінить привітання на будь-яку подію, щоб друзі, рідні, колеги по роботі, знайомі могли використати її на свій власний розсуд. Сертифікат — святковий і приємніший варіант подарунка, ніж просто гроші в конверті.

У разі, якщо суми на подарунковій карті не достатньо для обраної послуги — ви можете доплатити різницю готівкою або банківською карткою.
Якщо вся сума не використана за перше відвідування салону краси, то залишок залишається на рахунку клієнта і може бути використаний при наступному візиті.

Подарунковий сертифікат не може обмінюватися на грошовий еквівалент та не підлягає поверненню, в тому числі і якщо закінчився термін його дії та він не був використаний власником.

Ознайомитися з прикладами робіт майстрів нашого салону можна на сторінках в соціальних мережах salon.lavelle. Там же можна ознайомитися і з цінами на послуги.

Приєднуйтесь до салону краси Лавель в соціальних мережах Facebook та Instagram, відмічайте нас, ставте вподобайки, залишайте коментарі та побажання.

Відстежуйте вчасно анонси в соціальних мережах про акції та пропозиції, а також нові послуги в салоні. Завжди раді зворотному зв’язку з нашими клієнтами.

Якщо ви вже визначились, якою з послуг ви хотіли б скористатися в нашому салоні, будь ласка, скористайтеся розділом прайс-лист, щоб ознайомитися з вартістю послуги та записатися до майстра.

Якщо ви все ще сумніваєтеся або не визначилися в тому, яка саме послуга вам потрібна, будь ласка, приходьте до нас в салон на консультацію або зателефонуйте нам і вас проконсультують по телефону.

Завжди раді вас бачити. До зустрічі в Лавель.

Замовити сертифікат

  Натискаючи "Замовити", Ви приймаєте умови Політики конфіденційності

  Ми в соц. мережах:

  Записатися

   Натискаючи "Надіслати", Ви приймаєте умови Політики конфіденційності

   Ми в соц. мережах:

   Отримати консультацію

    Натискаючи "Замовити", Ви приймаєте умови Політики конфіденційності

    Ми в соц. мережах:

    Запис онлайн

     Натискаючи "Надіслати", Ви приймаєте умови Політики конфіденційності

     Ми в соц. мережах:
     top